رمزپلاس

صفحه اصلی

وضعیت سهام کوین بیس صرافی مورد اتهام قرار گرفته از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در ماه جاری به نسبت همتای خود(بایننس)  شرایط بهتری را در بورس آمریکا تجربه می کند. 

کوین بیس یکی از شرکت هایی است که در بورس آمریکا به صورت عمومی لیست شده است. 

نشریه فایننس چاپ بوستون در گزارشی به این صرافی پرداخته است. این صرافی حتی به رغم مشکلات ایجاد شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در دادگاه های قضایی ایالات متحده با اقبال عمومی روبرو بوده است. مردم به نوعی با خرید سهام این مجموعه از آن حمایت کرده اند.

سهام کوین بیس در بورس

در ماه گذشته میلادی سهام کوین بیس رشد ۵۱٪ ای را به ثبت رسانده است که تحلیلگران را متعجب کرده است. 

در پی افزایش قیمت سهام این صرافی برخی سایت های حامی ارز دیجیتال این رشد را دهن کجی بزرگ کاربران در برابر یک نهاد اقتصادی و دولتی در ایالات متحده (SEC) به حساب آوردند. 

سهام کوین بیس در مدت کمی بیش از یک ماه (حدود ۴۰ روز)  ۵۱ درصد افزایش یافته است و از رقم ۵۲ دلار در ازای هر سهم به ۷۸.۸ دلار رسید.  

برخی از تحلیل گران بازار ارزهای دیجیتال این موضوع را به فال نیک گرفتند. این تحلیلگران اظهار خوشبینی کردند با اعلام نتیجه دادگاه کوین بیس بار دیگر جایگاه خود را به عنوان یکی از پیشگامان این بازار تثبیت کند. 

آخرین وضعیت حقوقی کوین بیس در دادگاه

آخرین خبر از دادگاه میان کمیسیون بورس آمریکا و  کوین بیس  هفته پیش منتشر شد.  این صرافی ادعا کرده از نقض قانون اوراق بهادار آمریکا در خصوص فعالیت های پیشین خود در خاک این کشور بی اطلاع بوده است. 

این ادعا از سوی وکلای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده قویا رد شد. وکلای کمیسیون بورس آمریکا این ادعا را بی اساس و پوچ خواندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *