رمزپلاس

صفحه اصلی

Logo-248-79

جدیدترین گزارشهای مخابره شدهای که از ارز اتریوم به گوش می رسد حاکی از آن است که تحلیلگران احتمال افزایش قیمت جدی این ارز کاربردی در آینده ای نزدیک را پیشبینی کرده اند. 

 

 کوین دسک در جدیدترین بررسی های خود از کاهش سهم اتریوم در اختیار صرافی ها خبر داده است. بر این اساس درحالی که است استیکینگ اتر(ETH) اخیرا افزایش یافته است اما تعداد آنها در صرافی های متمرکز به عدد بی سابقه ۱۴ درصد رسیده است که در ۷ سال گذشته سابقه نداشته است.

 

در سال ۲۰۲۱ که سال طلایی برای اتر به حساب می آمد میزان ذخیره این ارز در صرافی ها روی عدد ۲۶ درصد ایستاده بود که با ۱۴ درصد فعلی فاصله زیادی دارد. 

 

کارشناسان یکی از دلایل این کاهش ذخیره را علاقه به هولد کردن پس از آپدیت شاپلا می دانند که باعث رشد استیکینگ اتر شده است.ٖدر حالی که تا قبل از این آپدیت، پیش بینی میشد که افراد به دلیل نگرانی از قفل شدن طولانیمدت وجوه خود، از استیک کردن منصرف شوند اما حالا رویه تغییر کرده است و  به همین دلیل هولدرهای اتریوم که بیشترین سهم را در این بازار دارند فعلا تصمیمی به نقد کردن دارایی خود ندارند. 

گفتنیست استیکینگ یا استیک کردن در توضیح کوتاه به معنای نگهداری داراییها در یک کیف پول ارز دیجیتال یا یک پلتفرم مشخص بهمنظور کسب درآمداست. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *