رمزپلاس

صفحه اصلی

Logo-248-79

پس از حکم برتری ریپل در جلسه بدوی دادگاه جنوبی ایالت نیویورک در پرونده حقوقی مابین کمیسیون بورس آمریکا و ریپل لبز اخبار زیادی در صنعت ارزهای دیجیتال منتشر شد.

به عنوان مثال در هفته ای که گذشت  آقای ریچی تورس نماینده کنگره ایالات متحده آمریکا نامه ای سرگشاده به رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا منتشر نمود. وی در این نامه خواستار تغییر رفتار به زعم ایشان احمقانه خود در رابطه با صنعت ارزهای دیجیتال شده است. ایشان با اشاره به حکم دادگاه ریپل و در ستایش از تصمیم قاضی این پرونده و این تصمیم را به عنوان یک «نظر حقوقی بسیار برجسته» توصیف کرد.

در این حال روز گذشته وکیل سابق کمیسیون بورس آمریکا، کریستین شولتز هم ضمن حمایت از ریپل این حکم را یک چالش سخت برای SEC دانسته است. او در اینباره گفت : واقعیت این است که ریپل لبز پیروز دعوای حقوقی بوده است. نمی توان به شکل دیگری به آن نگاه کرد. توکن ریپل یک اوراق بهادار نیست. این توکن قوانین اوراق بهادار را نقض نمی کند.

نظر مدیرعامل ریپل در مورد کمیسیون بورس آمریکا

این اتفاقات و صحبت ها موجب شد تا آقای برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل لبز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را به دلیل اظهارات اخیر وکلایش درباره احتمال درخواست تجدید نظر در پرونده ریپل لبز مورد سرزنش قرار دهد.

آقای برد گارلینگ هاوس در این رابطه اظهار داشت: کمیسیون بورس و اوراق بهادار با اعلام این که پلیس رمزارزها است، آن هم درحالیکه هیچ صلاحیت قانونی ندارد، آشفتگی کنونی را ایجاد کرده است.

مدیرعامل ریپل لبز، در انتقاد از این نهاد نظارتی ، رویکرد تنظیم قوانین از طریق پیگرد قانونی و ارعاب کاربران و سرمایه گذاران را بسیار ناشیانه خواند و هشدار داد با ادامه این وضع و آشفتگی ها سرمایه گذاران خرد بیشترین آسیب را خواهند دید. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *