رمزپلاس

صفحه اصلی

مشکلات حقوقی میان کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و شرکت های ارز دیجیتال  به وجود آمده است. روز گذشته خبر رسید آقای گری گنسلر ریاست (SEC) در کمیته تخصیص سنای آمریکا درخواست جالبی را مطرح کرده است.

با توجه به اتفاقات رخ داده میان این سازمان و دعاوی که علیه ریپل لبز، صرافی های کوین بیس و بایننس داشته است. دیروز آقای گنسلر (r از کمیته سنا درخواست بودجه اضافی ۷۷ میلیون دلاری برای مقابله با ارزهای دیجیتال کرده است.

رییس کمیسیون بورس: صنعت کریپتو غرب وحشی است!

گنسلر صنعت کریپتو را به غرب وحشی تشبیه می کند. او مدعی است برای محافظت از تمام سرمایه گذاران در برابر دنیای ارز های دیجیتال که «پر از بی قانونی و عدم تطابق با ساختار مطلوب» است. باید تعداد کارمندان کمیسیون بورس را افزایش دهند.

ریاست کمیسیون بورس آمریکا که این روزها سخت مشغول جنگ با دنیای کریپتو است. او مدعی شده که لایحه کمیته سنا هفته گذشته برای تخصیص ۲.۳۶۴ میلیارد دلار در سال آینده ۲۰۲۴ به این سازمان تصویب شده است. امابا توجه به وضعیت کنونی تورم این عدد نمی تواند کمک شایانی برای افزایش نیرو و استخدام حداقل ۱۷۰ نفر دیگر برای این سازمان باشد.

در این جلسه گری گنسلر با اشاره به جزئیات هزینه کرد بودجه اضافه خواسته شده گفت؛ تعداد کارکنان کمیسیون بورس در سال ۲۰۲۳ در مجموع ۴۶۹۸ نفر است. از این تعداد ۲۳۶۸ نفر از آنها وظایف اجرایی و بازرسی دارند. در ادامه ایشان حداقل ۱۷۰ نیروی جدید را از نیاز های سازمان متبوع خویش برای مقابله با رمزارزها دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *